ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی سال تولد گربه یا خرگوش مشخصات متولدین سال گربه یا خرگوش

اگر در سال 1402 به دنیا آمدید ، شما متولد سال گربه یا خرگوش می باشید و خصوصیات منحصر به فردی دارید.

طالع بینی سال گربه یا خرگوش

خصوصیات سال گربه یا خرگوش

در کشور ژاپن نماد گربه را خرگوش می دانند در هر صورت گربه و خرگوش هردو در زمان سقوط روی چهار دست و پای خود می باشند. افراد سال گربه انسان های خیلی شادی می باشند ، آدم های معاشرتی ، عاقل، بردبار و صبور و بلند پرواز می باشند. در برخورد با دیگران رفتاری شرافتمندانه دارند. نمی شود آنها را دست کم گرفت چون همراهان خوبی خواهند بود.

متولدین سال گربه آدم های سطحی هستند و همچنین ویژگی های خوبشان هم سطحی می باشد.

گربه، حضور در جمع را دوست دارد و دیگران هم دوستدار گربه هستند. گربه بودن در کنار بقیه را دوست دارد و موجودی کاملا زود جوش می باشد، گاهی شایعه پراکنی میکند ولی خیلی با زیرکی و دقت و نکته سنجی این کار را خواهد کرد. متولدین سال گربه ضیافت دوست دارند و برای سلیقه خوبی که دارند بیشتر اوقات خانه های زیبایی دارند. گربه ها دنیا پرست هستند و گاهی هم فخر فروش. خانم گربه علاقه دارد فرهنگ و ادب و معلومات تازه خود را نشان دهد.

گربه ها راحت خشمگین نمی شوند، بیشتر به دنبال صلح می باشد و آرام و خونسرد است. خیلی خودش را احساسی نشان می دهد تا اینکه در واقعیت حساس باشد. کارها و مشکلات شخصی و خصوصی گربه برایش مهم تر از مشکلات اجتماعی است. گربه زود گریه میکند ولی خیلی زود هم آرام می شود. خانم های گربه از ناراحتی و افسردگی خود به عنوان روشی برای جلب نظر دیگران استفاده میکنند.

گربه ها خیلی محافظه کار هستند و از هر چیزی که آرامش زندگی شان را خراب کند و باعث دردسر شود بیزار هستند. خیلی بیشتر از بقیه نیاز به آسایش و آرامش و امنیت دارند.

چون گربه ها کمی محتاط و ترسو هستند هیچ وقت مسئولیت کاری را به عهده نمیگیرند ، فقط در صورتی که همه جوانب را در نظر بگیرد و کاملا موقعیت را بسنجد ممکن است قبول کند. برای همین ویژگی گربه ، دیگران او را می پسندند. گربه در کسب و کار بسیار زیرک می باشد و در تجارت ، هر کس با او قرارداد ببندد به راحتی نمیتواند از کار در برود. اون سود کردن را بو میکشد و بیشتر اوقات پیش بینی های خوب و درستی دارد. گربه ظاهرش خیلی آرام و قابل اعتماد است ولی در باطن اهل ساخت و پاخت هم می باشد. در کارهای اقتصادی و تجاری مانند عتیقه فروشی که شم اقتصادی لازم دارد استعداد گربه به خوبی آشکار است.

خانم های متولد سال گربه در کارها و مشاغلی که به ذوق و سلیقه و رفتار اجتماعی نیاز دارد خیلی خوب می درخشند. سیاستمداران بهتر است که با زن های متولد گربه ازدواج کنند چون آنها راز دار ، تیز بین و نکته سنج خواهند بود و همچنین کدبانو های خوبی هستند ، خانم های گربه دوست دارند مورد توجه اطرافیان قرار بگیرند.

گربه با اینکه به دوستان از لحاظ مادی کمک میکند و فداکار و مهربان و صادق است ولی خیلی به خانواده پای بند نیست و با فرزندان و پدر و مادرش بیشتر بیگانه می باشد تا با دوستانش.

خانم گربه تا وقتی که مطرح شود ، وظیفه های مادرانه خود را انجام خواهد داد ولی خیلی این غریزه قوی نیست و کمی ساختگی می باشد.

گربه ها با بزها خیلی خوب و راحت کنار خواهند آمد و ذوق هنری او برایش خیلی ارزشمند است. بوالهوسی کردن های بز خیلی برای گربه مهم نمی باشد.

سگ و خوک هم راحت با گربه کنار خواهند آمد ولی در مقابل خروس و موش با گربه سازگاری ندارند و بهتر است از هم دور باشند.

زندگی گربه باید در آرامش باشد و گربه نباید حوادث پیش بینی نشده در زندگی اش باشد ، گربه برای ناملایمات و شکست و حوادث آفریده نشده و اگر با این شرایط رو به رو شود دیوانه می شود و امکان دارد خودکشی کند. او بجای قبول شکست اصول اخلاقی را ترک میکند.

مردم شرق دور ، متولدین گربه و یا خرگوش را غیر قابل اعتماد می شناسند. آنها اعتقاد دارند جادوگران، خودشان را به شکل گربه می کنند. در اروپا و در زمان قرون وسطی ، گربه ها را بخاطر ارتباط داشتن با شیاطین در آتش می سوزانند. اینها همه باورهای خرافاتی می باشد چون از سوی دیگر در مصر گربه ها را مانند خدایان می پرستند.

گربه چه معبود باشد و یا چه شیطان ، این واقعیت وجود دارد که گربه دارای رمز و راز می باشد و چهره گربه را پرده ای اسرار آمیز در بر گرفته.

و در آخر این نکته را ذکر کنیم که گربه ی در ظاهر ضعیف ، امکان دارد به موجودی قدرتمند و بزرگ تبدیل شود.

همچنین بخوانید:  فال تاروت کائنات


طالع بینی چینی که درست ترین فال و طالع بینی ها را در موارد بسیار گسترده ای ارائه کرده ، درباره متولدین سال گربه یا خرگوش اینچنین نوشته است:

طالع بینی سال گربه یا خرگوش

متولدین سال گربه یا خرگوش ، دوستی شیرین و دلچسب هستند ، آنها عاشق زندگی خوب و آرام بوده و به خوب زیستن بسیار علاقه مند می باشند.

واقعا شاد و خوش گذران هستند و تقریبا می توان گفت که همه متولدین این سال باهوش و حساس ولی بسیار سطحی می باشند.

متولدین سال گربه یا خرگوش فوق العاده مهربان و اهل کمک کردن به دیگران هستند ، خوش خوراک و مرفه ، شیک پوش و آراسته ، بسیار نرم و لطیف و صلحجو هستند و به آسانی به گریه می افتند ولی همواره خوشحال و راضی و خندان هستند و بسیار شکر گزارند.

آنها عاشق جمع دوستان و زندگی راحت و خوشگذارنی هستند ، از شکست بیزار اند و ممکن است در اثر شکست خوردن حتی تا مرز خودکشی هم پیش برود ، روی وفاداری آنها نمی شود حساب کرد.

خصوصیات سال گربه یا خرگوش حیوان سال تولد

خصوصیات سال گربه یا خرگوش حیوان سال تولد

طالع بینی سال گربه یا خرگوش

متولدین سال گربه یا خرگوش با اینکه بسیار نرم لطیف هستند ، ممکن است ناگهان خشمگین و درنده خو شوند ، آنها حس ششم بسیار قوی دارند و گاهی می توانند افکار طرف مقابل را بخوانند و حتی حدس بزنند الآن قصد دارد چه بگوید.

آنها بسیار صبور هستند و برای رسیدن به اهداف خود میتوانند مدتها در کمین بنشینند ، اکثرا احساساتی هستند و اهل سرگرمی ، جالب است که اکثرا فکر می کنند صدای بدی دارند ، اما دیگران اینطور فکر نمی کنند.

برای شروع هر کاری ، جوانب آن کار را به خوبی بررسی می کنند و دوست دارند کارهای خود را در خفا انجام دهند ، آنها عاشق پذیرایی هستند و از پیروزی خسته نمی شوند ، آنها می توانند در تمامی کارها و مشکلات پیچیده برنده باشند.

دیگر طالع بینی ها درباره متولدین سال گربه یا خرگوش چه می گویند؟

طالع بینی یونانی درباره متولدین سال گربه یا خرگوش چنین گفته است

فال گربه یا خرگوش

فال گربه یا خرگوش

فال گربه یا خرگوش یا cat or rabbit مخصوص عزازانی است که در سال گربه یا خرگوش به دنیا آمده اند ، گاهی می توانید با مطالعه سال تولد فردی که قصد دارید با او آشنایی نزدیک تری پیدا کنید ، مثلا ازدواج یا دوستی یا همکاری نزدیک ، از خلق و خوی آن اطلاعات بیشتری بدست آورید لذا اینجاست که فال و طالع بینی سال تولد فرد می تواند تا حد بسیار زیادی اسرار درونی وی را برایتان آشکار کند.

در فال گربه و خرگوش آمده است که اگر همسرشان فوت کند ، احتمالا خیلی زود ازدواج می کنند ، آنها عاشق عینک هستند ، درباره روابط جنسی می توان گفت که سکس برای آنها در درجه اول قرار دارد ، آنها بسیار زیرک و تیزهوش و حسابگر هستند.

متولدین سال گربه یا خرگوش بسیار با سلیقه اند ، آنها خیلی خوب نقشه می کشند و جوانب هر کاری را ذاتا می سنجند ، بسیار با استعداد و جاه طلب هستند ، کاملا ملاحظه کار و با احتیاط می باشند و کارها را با ظرافت انجام می دهند.

برخی روزها بی دلیل گوشه گیر و غمگین می شوند اما تمام جریانات را در ذهن خود دنبال می کنند تا به لحظه طلایی برسند.

طالع بینی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی متولدین سال گربه یا خرگوش

همانطور که می دانید هندی ها دستی بر طالع بینی های دقیق دارند که گاهی هم از طالع بینی های چینی استفاده کرده و با تغییر در بهتر شدن آن اقدام می کنند.

در زیر طالع بینی هندی درباره سال گربه یا خرگوش را از کتابی آوردیم که ممکن است برایتان جذاب باشد.

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

cat or rabbit astrology , cat or rabbit astrology , cat or rabbit horoscope , horoscope

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

طالع بینی هندی سال گربه یا خرگوش

متولدین سال گربه یا خرگوش خصوصیات بسیار خاص و جذابی دارند.

اگر بخواهیم شاخصه های اصلی متولدین سال گربه یا خرگوش را در فال آنها بیابیم می توانیم به مورد های زیر اشاره ای داشت:

خصوصیات سال گربه یا خرگوش حیوان سال تولد

خصوصیات سال گربه یا خرگوش حیوان سال تولد

همچنین بخوانید:  فال انبیاء

برخی از خصوصیات جزئی متولدین سال گربه یا خرگوش

رنگ سال گربه یا خرگوش: خاکستری
حیوان گربه یا خرگوش: ماهی
گُل گربه یا خرگوش: رُز
درخت گربه یا خرگوش: صنوبر
رایحه گربه یا خرگوش: شالیمار
گیاه گربه یا خرگوش: ترخون
طعم گربه یا خرگوش: تند
ادویه گربه یا خرگوش: فلفل
جواهر تولد گربه یا خرگوش: یاقوت کبود
فلز گربه یا خرگوش: برنز
عدد شانس گربه یا خرگوش: 4
آلت موسیقی گربه یا خرگوش: پیانو

بهترین جفت

برای سال گربه یا خرگوش ، بهترین جفت: سگ
بهترین گروه: خوک ، بز
بدترین جفت: خروس.

مشاهیری که متولد سال گربه یا خرگوش هستند

گربه ها در سیاست یکه تاز هستند مانند فیدل کاسترو، استالین، ملکه ویکتوریا، رئیس جمهور بورقیبه از جمله مشهور ترین افرادی هستند که در سال گربه متولد شده اند.

فلاسفه و رئیسان دینی مانند مالکوم ماگریدج، مارتین لوترکینگ نیز از متولدین سال گربه بوده اند.

از دیگر متولدین سال گربه مانند اورسون ولز، آرتور میلر، پیراندلو، فیلد مارشال سلیم میتوان نام برد.

شغل های مناسب متولدین سال گربه یا خرگوش

مسوول پذیرش، خیاط، صاحب داروخانه، نماینده سیاسی، داروساز، قاضی، عتیقه فروش، مانکن، مشاور حقوقی، مغازه دار، دلال و متخصص زیبایی ازجمله مشاغلی است که اگر متولدین سال گربه یا خرگوش در آن باشند قطعا به موفقیت خواهند رسید.

متولدین ماه های سال گربه یا خرگوش

فروردین: گربه وحشی می باشد او بیشتر چنگ خواهد زد.
اردیبهشت: گربه ملوس است ، او در کنار آتش میخوابد و هیچ وقت چنگ نمی زد.
خرداد: گربه ای ولگرد می باشد و ناآرام است ، او همیشه دنبال خطر است.
تیر: گربه ناز پرورده است ، این گربه به بیکاری و هدف نداشتن اهمیت نمی دهد، او وا رفته است و دوست داشتنی.
مرداد: گربه ببر صفت می باشد ، او اول آرام به نظر می آید ولی باید مواظب پنجه های او باشیم.
شهریور: گربه عاقل می باشد ، او از انجام کارها به خوبی بر می آید.
مهر: گربه چاپلوسی است، او کمی غمگین و ناراحت می باشد و رفتاری زنانه دارد، گربه های مهر ماهی جذاب بوده و خانم ها به آنها علاقه دارند.
آبان: گربه ای افسونگر میباشد، همیشه باید مواظب سحر و افسون این گربه باشید.
آذر: گربه نابغه می باشد، او بهترین گربه می باشد.
دی: گربه بازیچه افسوس های گذشته است، او خشک ترین گربه می باشد و اصلا اجتماعی نیست.
بهمن: گربه درستکار و فداکاری می باشد، دوست خوب و فوق العاده ای است.
اسفند: گربه، گربه، گربه! بله درسته!! گربه ضرب در سه بودن، با او در جمع دوستانه واقعا خوب و لذت بخش است.

همچنین بخوانید:  فال حافظ ، متن و صوت ، تعبیر و تفسیر

رابطه عاطفی زن متولد سال گربه یا خرگوش با دیگر سال ها

متولدین سال گربه با سال موش: با اینکه زن گربه آرام می باشد ولی همیشه در فکر خوردن موش می باشد، موش اگر دنبال دردسر نیست باید از این رابطه دوری کند.
متولدین سال گربه با سال گاو: امکان دارد برای هم ساخته نشده باشند، زن گربه کمی بداخلاق و صبور می باشد.
متولدین سال گربه با سال ببر: این رابطه کمی پیچیده می باشد ، ولی همدیگر را خوب درک خواهند کرد، زن گربه میداند چگونه با ببر همراهی کند.
متولدین سال گربه با سال گربه: خوب است به شرطی که هر دو عاقل باشند.
متولدین سال گربه با سال اژدها: زوج خوبی خواهند بود ، گربه امتیاز نکته سنجی و اجتماعی خوبی دارد که برای حس جاه طلبی اژدها خوب است.
متولدین سال گربه با سال مار: شاید ، البته تا وقتی که مار آرامش خودش را داشته باشد، آخر خوبی برای مار نیست.
متولدین سال گربه با سال اسب: رابطه خوبی می باشد ، زن گربه در خانه راحت و خوبی در کنار دوستان و نزدیکان خواهد بود و همین برای او کافیست.
متولدین سال گربه با سال بز: خوبه چرا که نه، اگر گربه مقداری پولدار باشد ، حتی در صورتی که عاشق هم نباشند دوستان خوبی برای هم هستند.
متولدین سال گربه با سال میمون: خانه ای کوچک و زیبا، خیلی زود باعث می شود که میمون چشمش را ببندد و چیزی نبیند.
متولدین سال گربه با سال خروس: هرگز امکان ندارد، این رابطه زیاده روی های خروس، حتی در صورتی که مهم نباشد، ولی گربه را عصبانی و ناراحت میکند.
متولدین سال گربه با سال سگ: بله! با اینکه دیوانگی می باشد، زن گربه منزلی آرام و با آرامش را برای سگ می سازد.
متولدین سال گربه با سال خوک: تا وقتی زن گربه بتواند هرزه بودن خوک را تحمل کند، همه چیز خوب می باشد ولی خوک هم باید تفریحات بیرون از خانه را طوری قرار بدهد که گربه نفهمد.

همچنین بخوانید:  فال حافظ روزانه

رابطه عاطفی مرد متولد سال گربه یا خرگوش با دیگر سال ها

متولدین سال گربه با سال موش: موش همیشه در خطر می باشد ، چون گربه علاقه دارد به ذات خودش بازگردد و سخت می باشد که وسوسه ی از بین بردن موش را نادیده بگیرد.
متولدین سال گربه با سال گاو: شاید! چرا که نه، مرد گربه در دل خودش به دستور دادن های گاو می خندد.
متولدین سال گربه با سال ببر: سخت می باشد، زن ببر درونگرا می باشد و مرد گربه لوده و همچنین زود جوش است.
متولدین سال گربه با سال گربه: خوب است به شرطی که هر دو عاقل باشند.
متولدین سال گربه با سال اژدها: تا وقتی که زن اژدها از بودن و نشستن کنار آتش راضی باشد، می توان به این رابطه امیدوار بود.
متولدین سال گربه با سال مار: چرا که نه! این دو نکته سنج هستند و وقت کافی برای سبک سنگین کردن و محک زدن هم دارتد.
متولدین سال گربه با سال اسب: اگر اسب تحمل کند و خسته نشود، خوب است و در این صورت امکان دارد گربه وفادار هم بشود.
متولدین سال گربه با سال بز: خوبه، مرد گربه هوس بازی و خیال باف بودن بز را دوست دارد، هر دو از طریق حس هنری ای که دارند به هم نزدیک می شوند.
متولدین سال گربه با سال میمون: رابطه جالب و جذاب و سرگرم کننده ای می باشد از وجود هم کاملا لذت می برند.
متولدین سال گربه با سال خروس: تحمل کردن خروس در خانه برای مرد گربه سخت است و زن خروس برای بیرون بودن از خانه عصبانی شده و فریاد میزند.
متولدین سال گربه با سال سگ: تا وقتی بتوانند آرامش خودشان را داشته باشند مشکلی ندارند ولی اگر سگ فقط به هدفش فکر کند ، زندگی کردن برای گربه سخت می شود.
متولدین سال گربه با سال خوک: خوب است ولی وقتی که خوک بتواند دنبال کار خلاف نرود.

همچنین بخوانید:  فال حافظ روزانه

تبریک سال گربه یا خرگوش

شاید تصاویری بخواهید برای تبریک سال گربه یا خرگوش ، لذا در قسمت زیر برایتان عکس هایی در خصوص تبریک سال گربه یا خرگوش درج می کنیم ، هرچند هر ۱۲ سال یکبار مورد نیاز می شود و نماد گربه یا خرگوش نمادی است که می توانید برای تبریک ، به خوبی از آن استفاده کنید.

همچنین برای دریافت متن یا اس ام اس تبریک عید نوروز می توانید روی لینک بزنید. روی ما حساب کنید.

سال گربه یا خرگوش مبارک

سال گربه یا خرگوش مبارک

مشخصات متولدین سال های دیگر را هم ببینید

حیوان سال تولد حیوان سال تولد
بز
بز
مار
مار
گاو
گاو
میمون
میمون
ببر
ببر
خروس
خروس
اژدها
اژدها
خرگوش
خرگوش
موش
موش
سگ
سگ
خوک
خوک
اسب
اسب

طالع بینی ازدواج

در طالع بینی ازدواج ، به شما می گوید که مثلا اگر یک متولد آذر با یک متولد فروردین ازدواج کند چه اتفاقاتی ممکن است برایش رخ بدهد.

خیلی هم دقیق و کامل است ، پیشنهاد می کنم حتما بخش طالع بینی ازدواج سایت ما را یکبار بررسی کنید.

ورود به بخش طالع بینی ازدواج

طالع بینی ازدواج
down

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

کلید واژه هایی که برای رسیدن به طالع بینی سال تولد یا همان سمبل سال تولد در این مجموعه استفاده می شود اینها هستند : فال تولد - فال سال تولد - حیوان سال تولد - سال چه حیوانی است - سال چه حیوانی هستید؟ - سال تولد چه حیوانی است - سال موش - سال ببر - سال گاو - سال گربه - سال اژدها - سال مار - سال اسب - سال میمون - سال بز - سال خروس - سال خوک - سال سگ و غیره ، اینکه از گوگل یا دیگر موتورهای جستجوی مستقیم با سرچ واژه ای این چنینی وارد شدید تا متوجه شوید سال تولد شما برای چه حیوانی است یا به عبارتی حیوان سال تولد شما کدام است

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای anarnet.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:anarnet.ir | نقشه سایت